לקוחות ופרוייקטים 

אנו יודעים מי אנחנו, אבל השאלה היא מי אתה? לכל אחד מלקוחותינו ומהאנשים איתם אנו עובדים ישנם שפה, צרכים, תקציב וסדרי עבודה הייחודיים לו. בין אם מדובר באדם פרטי אשר בונה את ביתו, אדריכל אשר מתכנן עבור לקוחותיו או ארגון אשר רוצה לייעל את פעילותו, אנו נדע להתאים עבורך את תחומי ההתמחות שלנו ואת השירותים המוצעים על ידינו.

 

פרטיים 

אתה בונה בית חדש, משפץ את הקיים או סתם רוצה לשדרג את מערכות המולטימדיה בביתך, מן הסתם תרצה פרוייקט מושלם. הן מהבחינה הכללית והן מבחינה טכנולוגית. אז לפני בנייה, שיפוץ או שדרוג הבית, תוכל לפנות אלינו לקביעת פגישה, ללא עלות וללא התחייבות. נסביר לך מה הוא בית חכם ואיך הוא יכול לעבוד עבורך. נבין מה הם צרכיך, נפרוש בפנייך את הטכנולוגיות והפתרונות המתאימים עבורך ונסביר לך איך נוכל להפוך את החזון שלך לתוצאות מרשימות בשטח.

 

 

אדריכלים \ אנשי תחום הבנייה 

אתה אדריכל, מנהל הפרוייקט, יזם או מפקח. אתה תרצה יועץ טכנולוגי שיהיה לצידך ויספק לך מגוון שירותים מקצועיים אשר ישתלבו בסטנדרט ובהרגלי העבודה שלך.

אתה רוצה מישהו שיידע להבין את החזון של הטכנולוגי של לקוחותיך וימיר אותם לתוכנית הבנייה האדריכלית.

אנו נספק לך יעוץ טכנולוגי שוטף, ושירותי ניהול פרוייקט לתחומי ההתמחות שלנו, אשר יבטיחו את הצלחת הפרוייקט בפן הטכנולוגי ויהוו חלק משמעותי מהצלחת הפרוייקט כולו.

 

 

גורם ארגוני 

אתה חושב תמידית איך ניתן לשדרג את הארגון. אתה רוצה טכנולוגיות שהשימוש בהן יביא לנוחות, יעילות והחזר. לפני כל פרוייקט בנייה, התרחבות או שיפוץ אשר נוגע לארגון שלך, נסביר לך איך טכנולוגיות יעילות, נוחות לתפעול ומעוצבות, ישדרגו את הארגון, ייעלו את פעילותו, יחסכו בהוצאות  ויתרמו לנוחיות והנאת העובדים והאנשים השוהים בו.

חדר בקרה, חברת ביטוח

ייעוץ טכנולוגי לג'נסיס בבניית 8 פרוייקטים במדריד

אודיטוריום, צריפין

אודיטוריום, בית חולים זיו, צפת

אולמי אקו, חדרה

"האקווריום"

גן החיות התנכ"י

מיצג אור-קולי עיר דוד, ירושלים

כיתות לימוד, אונ' בן-גוריון

פרטי התקשרות

מתחם ג'נסיס, בזלת 14, צור יגאל

יוסי קלי - 0528690114

איתי מזוז - 0527755705

  • Facebook

 טכנולוגיות בניין ומידע M.K